Sayfalar

7 Ocak 2021 Perşembe

Ev Wifi Ip Kamera

Ev güvenliği için kullanulan tüketici düzeyindeki birçok ip kamera,kullanıcının telefonundaki uygulamaya canlı video akışı gönderir.Evdeki ip kameralar genellikle,wifi veya ethernet kablosuyla bağlanır.
Ip kameralar eskiden işlmelerde daha yaygın olarak kullanılmaktaydı.Ancak yapılan araştırmalara göre,ip kamera kullananların %30 unu ev kullanıcıları oluşturmaktadır.
Ip kameraların ev ortamında bu kadar yoğun kullanılmaya başlamasının sebeplerin biri ise kolayca kurulum yapılabilmesidir.Profosyönel bir kurulum gerektirmediğinden,hem zamandan hemde maliyetten tasarruf sağlamaktadır.
Alışveriş merkezi gibi işletmeler ve ticari alanlarda,kameraların kurulumunu ve yönetimini sağlamak için,yüksek çözünürlüklü kameralara ihtiyaç duyarlar(4K çözünürlük gibi).Bu yüznden profosyönel bir ekip kurulumuna ve yüksek model ürünlere ihtiyaç vardır.
Wifi eev güvenlik kameralarının en önemli özelliklerinden biri,mobil uygulama üzerinden görüntü sağlamasıdır.Diğer özellikleri ise;
Sağa-sola/yukarı aşağı hareket ettirebilir.Ses alıp gönderebilirsiniz.Ayrıca çoğu modelde sd kart takarak kayıt yapma imkanınızda bulunmaktadır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder